Par Kalceks

Kalceks ir viens no vecākajiem farmācijas uzņēmumiem Baltijas valstīs, kura vēsture aizsākās 1920. gadā. Uzņēmuma darbība ietver gatavo zāļu formu izstrādi, ražošanu, reģistrēšanu un izplatīšanu.

Image
Skatīties video

Par mums

Kalceks ir viens no vecākajiem farmācijas uzņēmumiem Baltijas valstīs, kura vēsture aizsākās 1920. gadā. Uzņēmuma darbība ietver gatavo zāļu formu izstrādi, ražošanu, reģistrēšanu un izplatīšanu.

Ilgo gadu attīstības laikā uzņēmums ir mainījis savu juridisko formu un nosaukumu, bet nemainīga ir vēsturiski uzkrātā pieredze veiksmīgai darbībai mūsdienu mainīgajā pasaulē.

Mūsu misija ir padarīt pieejamus augstas kvalitātes specializētos farmācijas produktus cilvēkiem visā pasaulē. Mēs aktīvi paplašinām savu produktu klāstu un starptautisko atzinību.

Uzņēmums galvenokārt specializējas slimnīcas segmenta medikamentu piedāvājumā, kas ietver intensīvās terapijas, sāpju atvieglošanas, ķirurģijas un dzīvības glābšanas medikamentus.

Kalceks zīmols pirmo reizi tika izmantots 1976. gadā. 1992. gada maijā Kalceks kļuva par patstāvīgu farmācijas uzņēmumu, savukārt kopš 2004. gada esam daļa no Grindeks holdinga grupas.

Kontakti
Image

Ilgtspēja Kalcekā

Izaugsme un ilgtspēja ir mūsu stratēģijas neatņemama sastāvdaļa, kuras pamatā ir mūsu pamatvērtības. Iekļaujot ilgtspējību visā, ko darām – no laboratorijas līdz pacientam, mēs palīdzam stiprināt labu veselību un labklājību. Mūsu padziļinātā tirgus novērtējuma rezultātā tiek iezīmētas vispiemērotākās zāles mūsu produktu portfelim. Mūsu produktu drošība un efektivitāte ir galvenā prioritāte.

Farmaceitisko izstrādājumu ražošana ir pakļauta ļoti stingrām kvalitātes prasībām – LRP (Labas ražošanas prakses), ISO sertifikātiem (Starptautiskās standartizācijas organizācijas) un ICH (Starptautiskās Cilvēkiem paredzēto zāļu tehnisko prasību saskaņošanas padomes) vadlīnijām. No sarežģītām prasībām līdz saspringtiem ražošanas grafikiem mēs kopā ar mūsu līgumražošanas organizācijām saskaramies ar izaicinošiem šķēršļiem, lai nodrošinātu cilvēku labklājību un veselību, vienlaikus nekaitējot planētai.

Aizsardzība pret izstrādājumu viltošanu

Produktu viltošana ir liela problēma visā pasaulē. Eiropas Savienības Viltoto zāļu direktīva nosaka prasības un pasākumus zāļu pārbaudei. Tas ietver obligātos drošības elementus uz ārējā iepakojuma, ko Kalceks izmanto saviem recepšu produktiem kopš 2019. gada. Šie datu matricas kodi tiek glabāti valstij noteiktās datubāzēs visā ES. Vairumtirgotāji un aptiekas var pārbaudīt produktu autentiskumu, vienkārši skenējot kodu.

Produktu drošības uzraudzība

Mūsu zālēm ir jābūt efektīvām attiecīgās slimības ārstēšanā, vienlaikus radot pēc iespējas mazāku risku pacientiem. Tāpēc mēs konsekventi uzraugām riskus un negatīvās sekas, kas var rasties, un veicam nepieciešamās darbības, lai tos samazinātu. Pamatojoties uz produktu reģistrācijas nosacījumiem, mēs izstrādājam un aktualizējam izglītojošus materiālus pacientiem un veselības aprūpes speciālistiem, lai informētu par visiem zināmajiem un potenciālajiem riskiem un veidiem, kā tos samazināt jaunajiem, apstiprinātajiem produktiem.

Ētika

Mūsu pamatvērtības – mērķtiecība, uzticamība, elastība un atsaucīga komunikācija – vada mūs ikdienas darbā, nosakot, kā mēs mijiedarbojamies ar saviem klientiem un biznesa partneriem. Mēs veicam savu uzņēmējdarbību, lai ievērotu attiecīgos noteikumus un ētikas standartus visā pasaulē. Mēs apzināmies, ka mūsu uzņēmums darbojas sarežģītā tiesiskā vidē un ar iekšzemes un ārvalstu uzņēmējdarbību uzliek dažādas nodokļu saistības. Mūsu pienākums ir būt pārredzamiem un nodrošināt nodokļu tiesību aktu ievērošanu visās valstīs, kurās mēs darbojamies.

Ētikas standarts

 

Vide

AS Kalceks kā farmācijas uzņēmums bez savām ražotnēm ietver zaļās vērtības ikdienas biroja dzīvē, piemēram, atkritumu pārstrādi. Mūsu loģistikas komanda precīzi plāno preču piegādes, lai neorganizētu liekas transportēšanas darbības. Mēs arī nodrošinām, lai neizlietoto zāļu iznīcināšana stingri atbilstu likumdošanai. Mūsu mērķis ir piegādāt savus produktus tādā iepakojumā, kas ir drošs un klientiem viegli lietojams. Mēs strādājam pie tā, lai otrreizējai iepakošanai izmantotu videi draudzīgākus materiālus. Mūsu līgumražošanas organizācijām ir ISO 14001 sertifikāts, lai nodrošinātu atbilstību vides standartiem un izstrādātu procesus produktu ražošanas efektivitātes uzlabošanai, lai aizsargātu mūsu klimatu un vidi.

Image

Sadarbības iespējas

  • Zāļu vairumtirgotājiem
  • Ārstnieciskajam personālam
  • Izejvielu piegādātājiem
Image
Zāļu vairumtirgotājiem

Fokusējoties uz bizness biznesam (B2B) sadarbību, Kalceks tiešie sadarbības partneri lielākoties ir zāļu lieltirgotavas un izplatītāji. Ja Jūs interesē mūsu produktu izplatīšanas iespējas Jūsu pārstāvētajā teritorijā, droši dalieties ar šo ideju. Visus sadarbības pieprasījumus izskatīs mūsu biznesa attīstības komanda.

Sazinies ar mums
Image
Ārstnieciskajam personālam

Kalceks aktīvi sadarbojas ar ārstiem produktu izvēles stratēģijas jautājumos, paplašinot produktu klāstu ar devām, iepakojumu veidiem vai zāļu formām. Mēs vienmēr esam atvērti jaunām idejām, katrs jautājums un ieteikums netiks atstāts bez ievērības. Augstu novērtēsim Jūsu līdzdalību Kalceks produktu portfeļa attīstībā.

Sazinies ar mums
Image
Izejvielu piegādātājiem

Kalceks ir ieinteresēts aktīvo farmaceitisko izejvielu avotos tām gatavām zāļu formām, kuras ir iekļautas uzņēmuma produkta portfelī. Ja Jūs esat ražotājs kādām izejvielām, kas ir iekļautas mūsu produktu līnijā, aicinām Jūs sazināties ar mums ar atbilstošu piedāvājumu, kuru izskatīs mūsu pētniecības un izstrādes eksperti.

Sazinies ar mums
Image

Kā varam tev palīdzēt?

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt ziņu

Paldies par ziņu!

Atpakaļ uz sākumlapu