Izstrāde

Kalceks mērķis ir padarīt pieejamus augstas kvalitātes specializētus farmaceitiskos produktus. Mūsu produktu drošība un efektivitāte ir galvenā prioritāte.

Image
Image

Mūsu pieeja

01
Izaugsme un konkurētspēja

Kalceks ik gadu izstrādā 6-10 jaunu produktu, kas nodrošina stabilu uzņēmuma izaugsmi un konkurētspēju visos pasaules tirgos.

02
Piemērotākās zāļu formas

Padziļinātas tirgus izvērtēšanas rezultātā tiek izvēlētas piemērotākās zāles un to farmaceitiskās formas Kalceks produktu portfelim.

03
Produktu nepārtrauktība

Produktiem tiek apstiprināti alternatīvie aktīvo farmaceitisko vielu ražotāji, kā arī alternatīvas ražošanas vietas, lai nodrošinātu produktu nepārtrauktību.

Image

Kvalitātes nodrošināšana

01
Augsti kvalificēti piegādātāji

Lai nodrošinātu produktu izstrādi, Kalceks sadarbojas ar izejmateriālu piegādātājiem visā pasaulē. Tiek rūpīgi izvērtēta katra piegādātāja atbilstība vadlīnijām un prasībām.

02
Stingra kvalitātes sistēma

Ievērojot LxP principu nepārtrauktu izpildi, tiek nodrošināta zāļu pastāvīga ražošana un pārbaude atbilstoši zāļu kvalitātes prasībām.

03
Iekšējie un ārējie auditi

Regulāri līgumražotāju, līgumlaboratoriju un izejmateriālu piegādātāju auditi nodrošina atbilstību likumā noteiktajām prasībām un attiecīgajiem ražošanas standartiem.

Paldies!

Jau nākamais Kalceks aktualitāšu e-pasts ienāks Tavā e-pasta kastītē.