Jaunumi

"Kalceks" sekmīgi piedalījās starptautiskā izstādē "CPhI Worldwide 2015", pievēršot jauno partneru uzmanību injicējamo zāļu formām

"Kalceks" sekmīgi piedalījās starptautiskā izstādē "CPhI Worldwide 2015", pievēršot jauno partneru uzmanību injicējamo zāļu formām

2015. gadā, no 13. līdz 15. oktobrim "Kalceks" piedalījās vadošajā farmācijas izstādē "CPhI Worldwide 2015",  Madridē, Spānijā

Izstādes laikā Kalceks pārstāvji pārrunāja sadarbības iespējas ar saviem biznesa partneriem, savukārt potenciālie sadarbības partneri tika iepazīstināti ar uzņēmuma produktiem un pakalpojumiem. Kalceks un mātes uzņēmuma Grindeks kopīgais izstāžu stends uzstādīts zālē 10 ar numuru 10G41.

Kalceks ir veicinājusi sadarbību pētījumos, izstrādē, ražošanā, arī sterilo ģenērisko zāļu pārdošanā un ārpuslicencēšanā.

Piedaloties izstādē, uzņēmums plāno paplašināt savu biznesa darbību jaunajos tirgos. Kalceks galvenokārt specializējas CNS zāļu terapeitiskajā grupā, ieskaitot medikamentus anestēzijai un analgēzijai slimnīcas segmentā.

Viens no Kalceks stratēģiskiem produktiem ir deksmedetomidīna hidrohlorīds, kas tiek ražots holdinga struktūrā aktīvā farmaceitiskā sastāvdaļa, arī tiek ieviesta gala devas forma šķīdums injekcijām.

Kopumā tieši uz injekciju risinājumiem tika pievērsta simtiem potenciālo sadarbības partneru īpaša uzmanība, ņemot vērā, ka saskaņā ar lielāko daļu valstu tiesību aktiem nav nepieciešams veikt šo zāļu formu bioekvivalences pētījumus, rezultātā tiek nodrošināta ātrāka piekļuve tirgum salīdzinājumā ar citām zāļu formām.

Cphi Worldwide ir pasaulē nozīmīgākā farmācijas izstāde, kas 2015. gadā notika 26. reizi un pulcēja farmācijas produktu ražotājus un ar to saistītos nozares pārstāvjus no visas pasaules.

Kalceks un tās mātes uzņēmuma Grindeks dalību konkursā CPhI Worldwide 2015 līdzfinansēja Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

 

27.10.2015.
Visas ziņas Nākamais »