Jaunumi

"Kalceks" piedalījās starptautiskajā izstādē ”CPhI Worldwide 2018”.

"Kalceks" piedalījās starptautiskajā izstādē ”CPhI Worldwide 2018”.

No 2018. gada 9. līdz 11. oktobrim „Kalceks piedalījās vadošā farmaceitiskā izstādē ”CPhI Worldwide 2018”, kura šogad norisinājās Madridē, Spānijā

Arī šogad Kalceks kopīgi ar mātes uzņēmumu „Grindeks” prezentēja paplašināto produktu portfeli, vēl vairāk pastiprinot savas pozīcijas slimnīcu segmentā, piedāvājot tās visā Pasaulē.

„Kalceks” valdes priekšsēdētājs Dr. Juris Hmeļņickis atzinīgi novērtēja esošo un potenciālo sadarbības partneru ieinteresētību Kalceks produkcijas izplatīšanā. “Īpaši vēlos minēt izteiktu interesi par mūsu produktiem Eiropas Savienības valstīs, Āzijas valstīs, ASV, Kanādā, Latīņamerikā, kā arī Tuvo austrumu valstīs. Šo partneru atzinība un interese parāda, ka esam uz pareizā Kalceks attīstības ceļa”, komentēja Dr. Juris Hmeļņickis.

Izstādes laikā „Kalceks” īpašu uzsvaru lika uz esošo un potenciālo sadarbības partneru uzrunāšanu ar jauniem produktiem, uzsverot to, ka ik gadu „Kalceks savu produktu portfeli paplašina vismaz ar 5-6 jauniem produktiem. Tādējādi stiprinot savu pozīciju slimnīcu segmentā un ejot uz izvirzīto mērķi - kļūt par Pasaules līmeņa farmācijas uzņēmumu.

Šādā veidā jau tuvāko gadu laikā Kalceks plāno izveidot oficiālo izplatītāju tīklu vairāk nekā 80 valstīs, padarot Kalceks zīmolu atpazīstamu visās Pasaules slimnīcās.

12.10.2018.
Visas ziņas « Iepriekšējais Nākamais »