Jaunumi

AS “Kalceks” sāk tramadola injekciju ražošanu

AS “Kalceks” sāk tramadola injekciju ražošanu

AS “Kalceks” paziņo, ka šī gada jūnijā Latvijas Republikas Zāļu valsts aģentūra apstiprinājusi zāles “Tramadol-Kalceks 100 mg/2 ml šķīdums injekcijām”. Produkta aktīvā viela ir tramadol hidrohlorīds, kas darbojas atsevišķos smadzeņu un nervu sistēmas apgabalos un ko parasti lieto mēreni smagu vai vidēji smagu sāpju ārstēšanai.

Šī gada rudenī zāles būs pieejamas farmācijas produktu iepirkuma organizācijām un slimnīcām Latvijā, turklāt jau šī gada laikā Kalceks plāno iesniegt šo produktu reģistrācijai arī citās Eiropas Savienības valstīs, arī NVS reģionos un Tuvajos Austrumos, kur tiek noslēgti līgumi ar sadarbības partneriem.

AS Kalceks valdes priekšsēdētājs Juris Hmeļņickis: Mēs turpinām attīstīties un piedāvāt tirgum injicējamās formas, lielākoties lietošanai slimnīcās, arī ķirurģisko manipulāciju un sāpju pārvarēšanas laikā. Tramadol-Kalceks ir lielisks uzņēmuma portfeļa papildinājums, tādējādi padarot to pievilcīgāku partneriem un klientiem. Nākamos pāris gados Kalceks mērķis ir būtisks injekciju saraksta paplašinājums, kas jau ir pieejams veselības aprūpes speciālistiem uzņēmuma tīmekļa lapā www.kalceks.lv sadaļā Produkti.

 

09.06.2016.
Visas ziņas « Iepriekšējais Nākamais »