Jaunumi

AS “Kalceks” uzsāk produkta Deksketoprofēns šķīdums injekcijām tirdzniecību

AS “Kalceks” uzsāk produkta Deksketoprofēns šķīdums injekcijām tirdzniecību

AS “Kalceks” uzsāk produkta Deksketoprofēns 25 mg/ml 2 ml šķīdums injekcijām ražošanu un komercializāciju. Šis produkts nesen tika apstiprināts, izmantojot decentralizētu reģistrācijas procedūru, kurā ir iesaistītas septiņas Eiropas Savienības valstis. Pirmie pārdošanas apjomi ir paredzēti Baltijas valstīs – Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, kur tas jau ir pieejams ar nosaukumu Dexketoprofen Kalceks. Polijā un Bulgārijā, tas tiks komercializēts saskaņā ar zīmola nosaukumu Auxilen®, kā arī Rumānijā, kur tas tiks komercializēts saskaņā ar zīmola nosaukumu Xedofen®.

Medikamenta aktīvā viela ir Deksketoprofēna trometamols un tas ir indicēts simptomātisku akūtu, vidēji stipru vai stipru sāpju, piemēram, pēcoperācijas sāpju, nieru koliku un muguras apakšējās daļas sāpju, ārstēšanai, kad iekšķīga lietošana nav piemērota.

Pēc sākotnējās tirdzniecības uzsākšanas, AS “Kalceks” plāno paplašināt šī produkta komercializāciju uz papildus trim Eiropas Savienības valstīm, izmantojot atkārtotu reģistrācijas procedūru un reģistrējot to nacionāli NVS valstīs.

23.05.2018.
Visas ziņas « Iepriekšējais Nākamais »