Vadība

Dr. Chem. Juris Hmeļņickis
Dr. Chem. Juris Hmeļņickis

Valdes priekšsēdētājs

Dzimis 1980. gadā. Absolvējis Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultāti kur 2010. gadā ieguvis ķīmijas doktora grādu. AS “Kalceks” strādā kopš 2012. gada. Juris Hmeļņickis ir arī koncerna mātes uzņēmuma AS “Grindeks” Valdes loceklis un koncernā strādā kopš 2000. gada. Papildus pamatizglītībai Juris Hmeļņickis absolvējis Rīgas Tehnisko universitāti, iegūstot maģistra grādu visaptverošā kvalitātes vadībā, un absolvējis Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti, iegūstot maģistra grādu ekonomikā, kā arī apguvis Zviedrijas institūta vadības programmu “Ilgtspējīgs bizness”.

Dzīves motto – būt līderim nozīmē virzīt visu komandu vienotu mērķu sasniegšanai.
Egils Kopštāls
Egils Kopštāls

Valdes loceklis

Dzimis 1969. gadā. Egils Kopštāls absolvējis Rīgas Tehnisko universitāti specialitātē inženieris ekonomists un AS “Kalceks” strādā kopš 2000. gada. Egils Kopštāls strādājis arī mātes uzņēmumā AS “Grindeks” kā Galvenais ekonomists, bet kopš 2018. gada pārstāv tikai uzņēmumu AS "Kalceks".

Dzīves motto – tavas zināšanas ir tava galvenā bagātība.
Andrejs Liberts
Andrejs Liberts

Biznesa attīstības direktors

Dzimis 1985. gadā. Andrejs Liberts koncernā strādā kopš 2007. gadā, pildot Labas Ražošanas Prakses nodrošināšanas nodaļas vadītāja funkcijas. 2014. gadā uzsāka darbu kā Biznesa attīstības direktors, atbildot par uzņēmuma attīstības politiku. Absolvēja Latvijas Universitāti, iegūstot maģistra grādu ķīmijā un vēlāk apguva arī Praktiskā marketinga programmu Latvijas Universitātē. Pašlaik smeļ zināšanas Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes maģistratūrā mārketinga vadīšanas jomā.

Dzīves motto – komunikācija ir atslēga taviem sasniegumiem.
Kaspars Kuprevičs
Kaspars Kuprevičs

Kvalitātes un izstrādes direktors/Kvalificētā persona

Dzimis 1985. gadā. Kvalitātes un izstrādes direktors ar pieredzi farmācijas un ķīmijas nozarē no 2006. gada. Kaspars Kuprevičs AS “Kalceks” pievienojās 2015. gadā, kad sāka pildīt Kvalificētās personas funkcijas. Līdz tam strādājis koncerna mātes uzņēmuma AS “Grindeks” kā Kvalitātes kontroles laboratorijas vadītājs. Kaspars Kuprevičs ir ieguvis Latvijas Universitātes dabaszinātņu maģistra grādu ķīmijā un papildus ir ieguvis izglītību Latvijas Universitātes farmācijā.

Dzīves motto – viss, kas mēs esam, ir rezultāts tam, ko esam domājuši.