Vadība

Egils Kopštāls
Egils Kopštāls

Valdes priekšsēdētājs

Dzimis 1969. gadā. Egils Kopštāls absolvējis Rīgas Tehnisko universitāti specialitātē inženieris ekonomists un AS “Kalceks” strādā kopš 2000. gada. Paralēli darbam AS “Kalceks” Egils Kopštāls no 2007. gada līdz 2018. gadam strādājis arī mātes uzņēmumā AS “Grindeks” gan kā Galvenais ekonomists, gan kā Investīciju nodaļas vadītājs. Kopš 2018. gada pārstāv tikai AS "Kalceks". Uzņēmumā Egils Kopštāls pildīja Valdes locekļa un Finanšu un administratīvā direktora pienākumus, bet, sākot ar 2020. gada februāri, pilda Valdes priekšsēdētāja pienākumus.

Dzīves moto – tavas zināšanas ir tava galvenā bagātība.
Dr. Chem. Juris Hmeļņickis
Dr. Chem. Juris Hmeļņickis

Valdes loceklis

Dzimis 1980. gadā. Absolvējis Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultāti, kur 2010. gadā ieguvis ķīmijas doktora grādu. AS “Kalceks” strādā kopš 2012. gada. Astoņus gadus vadīja uzņēmumu, pildot Valdes priekšsēdētāja pienākumus, bet kopš 2020. gada februāra ieņem Valdes locekļa amatu. Juris Hmeļņickis no 2000. gada strādā arī mātes uzņēmumā AS “Grindeks” dažādos amatos (Hromatogrāfijas laboratorijas vadītājs, Kvalitātes direktors, Valdes loceklis) un 2020. gada februārī kļuva par koncerna Valdes priekšsēdētāju. Papildus pamatizglītībai Juris Hmeļņickis absolvējis Rīgas Tehnisko universitāti, iegūstot maģistra grādu visaptverošā kvalitātes vadībā, un absolvējis Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti, iegūstot maģistra grādu ekonomikā, kā arī apguvis Zviedrijas institūta vadības programmu “Ilgtspējīgs bizness”.

Dzīves moto – būt līderim nozīmē virzīt visu komandu vienotu mērķu sasniegšanai.
Kaspars Kuprevičs
Kaspars Kuprevičs

Kvalitātes un izstrādes direktors/Valdes loceklis

Dzimis 1985. gadā. Kvalitātes un izstrādes direktors ar pieredzi farmācijas un ķīmijas nozarē no 2006. gada. Kaspars Kuprevičs AS “Kalceks” pievienojās 2015. gadā, kad sāka pildīt Kvalificētās personas funkcijas. Līdz tam strādājis koncerna mātes uzņēmuma AS “Grindeks” kā Kvalitātes kontroles laboratorijas vadītājs. Kaspars Kuprevičs ir ieguvis Latvijas Universitātes dabaszinātņu maģistra grādu ķīmijā un papildus ir ieguvis izglītību Latvijas Universitātes farmācijā. Kopš 2020. gada februāra pilda AS “Kalceks” valdes locekļa pienākumus.

Dzīves motto – viss, kas mēs esam, ir rezultāts tam, ko esam domājuši.
Jere Tapani Niemi
Jere Tapani Niemi

Biznesa attīstības direktors

Dzimis 1994. gadā. AS “Kalceks” komandai Jere Tapani Niemi pievienojās 2018. gadā kā tirgus attīstības speciālists. Kopš 2020. gada februāra ieņem Biznesa attīstības direktora amatu. Ar izcilību absolvējis Tartu Universitāti, iegūstot maģistra grādu farmācijā. Pašlaik papildina zināšanas Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes maģistratūrā vadības zinību jomā.

Dzīves moto – izcils rezultāts prasa laiku.