UZTICAMA FARMĀCIJA KOPŠ 1920. GADA

Ilgstoša pieredze darbā ar stingrās uzskaites medikamentiem

Riga

London

New York

Mūsu vērtības

Mērķtiecība

Mērķtiecība

Uzticamība

Uzticamība

Elastība

Elastība

Atsaucīga komunikācija

Atsaucīga komunikācija

Mouse icon

Par mums

AS Kalceks ir viens no vecākajiem farmācijas uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas specializējas patentbrīvo medikamentu izstrādē, galvenokārt slimnīcu segmentam. Mūsu galvenie produkti: neatliekamās palīdzības medikamenti, specializējoties CNS un kardiovaskulāro medikamentu terapeitiskajās grupās.

Lasīt vairāk

Produkti

Uzņēmums galvenokārt specializējas CNS un kardiovaskulāro medikamentu izstrādē.

Lasīt vairāk

Sadarbības iespējas

Zāļu vairumtirgotājiem

Zāļu vairumtirgotājiem

Fokusējoties uz bizness biznesam (B2B) sadarbību, Kalceks tiešie sadarbības partneri lielākoties ir zāļu lieltirgotavas un izplatītāji. Ja Jūs interesē mūsu produktu izplatīšanas iespējas Jūsu pārstāvētajā teritorijā, droši dalieties ar šo ideju. Visus sadarbības pieprasījumus izskatīs mūsu biznesa attīstības komanda.

Ārstnieciskajam personālam

Ārstnieciskajam personālam

Kalceks aktīvi sadarbojas ar ārstiem produktu izvēles stratēģijas jautājumos, paplašinot produktu klāstu ar devām, iepakojumu veidiem vai zāļu formām. Mēs vienmēr esam atvērti jaunām idejām, katrs jautājums un ieteikums netiks atstāts bez ievērības. Augstu novērtēsim Jūsu līdzdalību Kalceks produktu portfeļa attīstībā.

Izejvielu piegādātājiem

Izejvielu piegādātājiem

Kalceks ir ieinteresēts aktīvo farmaceitisko izejvielu avotos tām gatavām zāļu formām, kuras ir iekļautas uzņēmuma produkta portfelī. Ja Jūs esat ražotājs kādām izejvielām, kas ir iekļautas mūsu produktu līnijā, aicinām Jūs sazināties ar mums ar atbilstošu piedāvājumu, kuru izskatīs mūsu pētniecības un izstrādes eksperti.

Kontakti
Linkedin

Krustpils iela 71E, Rīga, LV-1057
Reģ. Nr. 40003059981

Telefons: +371 67083320
E-pasts:   [email protected]
Biznesa attīstība: [email protected]